Blog

Opravdový klenot indické ajurvédy původem ze severozápadní Indie si za celou svou historii, která v ajurvédě čítá několik tisíciletí, našel spoustu příznivců. Využívána je zejména jako přírodní léčivo při duševním, ale i fyzickém vyčerpání.
více ...

Rostliny zvyšující životní energii organismu nazýváme adaptogeny, též harmonizátory, biostimulátory, tonika nebo tonizéry. Jsou to prostředky vyznačující se komplexem přírodních látek s příznivým působením na lidský organismus. Všeobecně zvyšují odolnost organismu vůči širokému spektru nepříznivých…
více ...

Správné užívání a dávkování kotvičníku jsou jedny z nejpalčivějších problémů této bylinky. Po přečtení článku, veřím,že si každý přijde na své.
více ...

Kotvičník zemní neboli Tribulus Terrestris je bylinka, která svými léčivými vlastnostmi je známá po tisíciletí. Ačkoliv v našich podmínkách se neřadí mezi všeobecně známé bylinky, tak ji lze považovat za velmi účinnou a pro naše zdraví blahodárně prospěšnou rostlinku.
více ...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace